Devrim Muhafızları Genel Komutanı: İntikam alacağız

0

Kasım Süleymani’nin Kirman’da ki cenaze töreninde konuşan General Selami: “Son sözü söylüyoruz ve intikam alacağımızı ifade ediyoruz. Bu intikam sert, sağlam, kararlı ve  eksiksiz biçimde olacak”.


Devrim Muhafızları Genel Komutanı olan General Hüseyin Selami, Kasım Süleymani’nin doğduğu yer olan Kirman’da düzenlenen cenaze töreninde konuştu. General Selami, Süleymani’nin bir kişi değil, bir eksen ve merkez olduğunu dile getirerek, “Düşman bunu biliyordu. Düşman, Şehit Süleymani’nin cenazesinden bile korkuyor ve onun şehit düşmesi, onlar için tehlike doğuruyor.’ dedi.

İRNA’nın haberine göre Selami, Süleymani’nin ABD’nin İslam dünyasının güvenliğini ihlal etme stratejisini başarısızlığa uğrattığını kaydederek, “Şehit Süleymani, Siyonistlerin ve ABD’nin gücünü zayıflattı. Bu yüzden hayalleri gerçekleşmedi. ABD’nin ve Siyonistlerin Yemen’i yenmelerine izin vermedi’ diye konuştu.

General Selami ayrıca, Süleymani suikastının Amerikan birliklerinin bölgeden çekilmesinin başlangıç ​​noktası olduğunu ve yakında bunu göreceklerini belirterek “Yeni bir gelecek inşa etmek istiyoruz ve bu bizim irademizdir’ diye ekledi.

 

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi