Akşener’in Evinde Virüs Paniği!

0

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, evindeki yardımcısında korona virüs tespit edildiğini ancak eşi ile kendisinin testlerinin negatif çıktığını açıkladı


İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, yardımcısının korona virüs testinin pozitif olduğunu açıkladı. Eşi ile birlikte korona virüs testi yapılan Akşener’lerin test sonuçları ise negatif.

Sözcü’den Saygı Öztürk’e konuşan Akşener, “Evimde çalışan yardımcım koronaya yakalandı. Biz de test yaptırdık. Sonuç negatif çıktı. Büyük tedirginlik yaşadık. Ama çok şükür iyiyiz” dedi.

Salgına karşı aldığı önlemleri de anlatan Akşener, “Ankara’ya döndüğümüzde de partideki sağlık kurulumuzun yönlendirmesiyle, ben ve yakın çalıştığım ekibime korona virüs testi yapıldı. Sonuçlar negatif çıktı. O zamandan beri de ağırlıklı olarak evde kalıyorum.Sosyal mesafe kurallarını uyguluyorum. Alışverişleri eşim yapıyor, o da sosyal mesafe ve hijyen kurallarına üst düzeyde özen gösteriyor” ifadelerini kullandı.

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi