Ali Koç: “Çoklu oyun anlayışı deneyebilecek türde hoca arıyoruz.”

0

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, düzenlenen Yüksek Divan Kurulu Toplantısında konuştu. Başkan Koç, “Türkiye’yi iyi bilen, ya da çok çabuk adapte olabilen 40-50 yaş arası, ekonomik durumlara uyum sağlayabilecek çoklu oyun anlayışı deneyebilecek türde hoca arıyoruz.” dedi.


Yüksek Divan Kurulu Toplantısında konuşan Ali Koç, yeni bir teknik direktör aradıklarını belirterek, “Şu anda yerli ve yabancı 3 hocayla görüşüyoruz. Genç, Türkiye’yi iyi bilen, ya da çok çabuk adapte olabilen 40-50 yaş arası, ekonomik durumlara uyum sağlayabilecek çoklu oyun anlayışı deneyebilecek türde hoca arıyoruz.” dedi.

Başkan Koç, “Ahmet Nur Çebi’yle konuştum, durumunun iyi olduğunu söyledi. Dün de moral vermek için Mustafa Cengiz’i ziyarete gittik, o da bize moral verdi. Sevindirdi bizi. İnşallah aramızda olur.” ifadelerini kullandı.

“3 aşağı 5 yukarı neler olacağı ortada”

Koç, “Ligler başlayacak dedikçe korona virüs hadiseleri geliyor. Her türlü sonuca hazırlıklı olmamız lazım demiştim. En önemli olan insan sağlığı, bunu vurguladık. Her karara hazırız dedik. Adının bugün konmasını söylüyoruz, 3 aşağı 5 yukarı neler olacağı ortada.

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi