Ali Koç, gelen şehit haberleri üzerine basın toplantısını erteledi

0

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, son zamanlarda yaşanan hakem kararlarıyla ilgili bugün saat 14:00’de açıklamalarda bulunacaktı, Suriye’den gelen şehit haberlerinden sonra açıklamasını daha ileri bir tarihe erteledi.

 

Son zamanlarda TFF-Fenerbahçe-Trabzonspor üçgeninde gelişen olaylar kamuoyu gündemini belirliyor. Fenerbahçe, teknik direktörüyle, oyuncusuyla, taraftarıyla TFF’nin tutumunu ve hakem kararlarına karşı birleşmiş durumda. Bu konularla ilgili özellikle Trabzonspor ve Alanyaspor maçlarındaki hakem kararları ile ilgili açıklamalarda bulunması öngörülen Ali Koç, açıklamalarını ileri bir tarihe erteledi.  “Programa az bir süre kala Suriye’den çok acı bir haber aldık, 5 kahraman askerimizi şehit verdik, 5 askerimiz yaralı. Bugün gündem programını yapmama kararı aldık. Allah şehitlerimize rahmet eylesin, ailelerine sabır versin.” dedi.

 

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi