Reklam

Ali Koç’a taraftarlardan destek!

0

Fenerbahçeli taraftarlar Ali Koç’a sosyal medyadan yoğun destekte bulundu.


Fenerbahçe-Galatasaray maçından sonra taraftarın tepkisini alan Ali Koç, gelen tepki üzerine taraftarların arasına indi. Bir anda ortalık karışınca güvenlik görevlileri devreye girip, Ali Koç’u taraftarların arasından uzaklaştırdı.

Kalabalıktan uzaklaştıktan sonra taraftarlara “Beni satmayın” diye söylemde bulunan Ali Koç, taraftarlarından destek istedi.

Reklam

Son maçlarda alınan üst üste puan kayıplarından sonra kendi evinde Galatasaraya kaybeden Fenerbahçe, son 4 maçta 3 mağlubiyet 1 beraberlik alarak şampiyonluk yolunda havlu attı. Bu kötü gidişatın ardından Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve Ersun Yanal taraftarlardan yoğun tepki aldı. Bir grup Fenerbahçe taraftarı Ali Koç’u istifaya davet ederken, diğer bir grup taraftar ise Ali Koç’a destek oldu. Fenerbahçe taraftarları hashtag oluşturarak Ali Koç’a desteğini sosyal medyadan duyurdu. #AliKocYalnızDeğildir başlığında tweetler atan Fenerbahçeli taraftarlar kısa sürede trend oldu.

Reklam

Fenerbahçeli ünlüler, hashtag atarak Ali Koç’a desteklerini gösterdi.

 

 

Reklam

Reklam

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi