Reklam

Apple’dan kulak üstü kulaklık geliyor

0

Apple’ın hiç bahsetmediği ve bir süredir planladığı yeni nesil kablosuz kulaklığı olan Airpods X’e dair yeni ayrıntılar ortaya çıktı.


Apple, geçtiğimiz aylarda Airpods Pro’yu çıkararak Apple kullanıcılarını ses anlamında son derece memnun etmişti. Apple’nın, Airpods Pro’nun ardından yeni nesil kulak üstü kulaklık olan Airpods X i çıkaracağı belirtiliyor.

Reklam

Apple’dan henüz resmi bir açıklama gelmese de şirkete yakın kaynaklar bunu doğruladı. Aynı zamanda bu kaynaklar Apple’ın alt markası olan Beats’den de ayrı olacağını ifade ediyor. Bunun yanı sıra Amerikan market zinciri Target’in envanter listesinde de Airpods X görüntülendi. Bazı kaynaklara göre ise kulaklık isminin Airpods X olmayacağı daha farkla bir isimle ortaya çıkacağı söylenmekte.

Reklam

Ne zaman çıkacağı konusu hakkında da net bir bilgi yok ama şimdiden bu ayrıntılar kullanıcıları epey heyecanlandırdığı görülüyor.

Reklam

Reklam

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi