Aslı Bekiroğlu’na hayranlarından destek yağdı!

0

Ünlü oyuncu Aslı Bekiroğlu olduğu iddia edilen müstehcen görüntüler sosyal medyaya sızdırıldı. Sızdırılan özel görüntülerin ardından sosyal medyadan Bekiroğlu’na destek mesajları yağdı.


İddialara göre Aslı Bekiroğlu’nun sevgilisiyle tuvalette çekilmiş müstehcen fotoğrafları ve videoları sosyal medyaya sızdırıldı. Görüntülerdeki kişinin Aslı Bekiroğlu olduğu iddia ediliyor. Ünlü oyuncunun hayranları ise görüntülerdeki kişinin Aslı Bekiroğlu olmadığını söylerek, sosyal medyadan Bekiroğlu’na destek mesajları gönderdi.

Görüntülerin sosyal medyaya sızdırılmasının ardından Bekiroğlu’ndan açıklama geldi.

Aslı Bekiroğlu’nun sosyal medyadan yaptığı açıklama:

“Sosyal medyada fotoğraflarımı ve adımı karıştırarak bir takım çirkin yayın kurgulayanlar, yayanlar ve buna bilerek ya da bilmeyerek alet olup paylaşanlar hakkında nöbetçi savcılık ve ilgili emniyet kanalıyla gerekli hukuki girişimleri başlattım.

Bu kişiler hakkında yasal mercilere suç duyurusunda bulunulmuş olup haklarında maddi ve manevi tazminat davasi açılacağını da kamuoyuna bildiririm.

Ahlaksız paylaşımlarına adımı ve farklı yöntemlerle fotoğraflarımı da ekleyerek hakkımda olumsuz algı yaratmak isteyen kötü niyetlilere fırsat ve prim verilmemesini basın ve kamuoyundan rica ederim. Aslı Bekiroğlu”

Aslı Bekiroğlu’nun olayın ardından twitter hesabından “siber zorbalık” ve “siber suç” temalı tweetleri retweetlediği görülüyor.

Aslı Bekiroğlu ile alakalı twitter’da paylaşılan tweetler:

https://twitter.com/sseraykayaa/status/1223703759370498050

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi