Athena Gökhan’dan Süleyman Soylu’ya: Hakkınız yoktur! O kadar da değil!

0

Müzisyen Gökhan Özoğuz, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun bağış kampanyası yapan belediyeler hakkında “Devlet, vali izin vermeden banka numaraları açıklayıp ‘Ben yardım topluyorum’ derseniz başka devlet, yeni hükümet oluşturmak istiyorsunuz” sözlerine tepki gösterdi. Özoğuz, “Başka devlet kurmak isteyenler” diye uydurma bir suçlama yapmaya hakkınız yoktur! O kadar da değil!” dedi.


İçişleri Bakamı Süleyman Soylu, korona virüsle mücadele kapsamında bağış kampanyası düzenleyen belediyelerin yayımladığı genelgeyle banka hesaplarını bloke ettirmiş, sonrasında ise yaptığı açıklamalarla dikkat çekmişti. Soylu, bağış kampanyası düzenleyen belediyeler hakkına, “Olup olmadık şeylere sadece sizden daha çok seviliyor, daha iyi, şeffaf, dürüst, özverili, ileri görüşlü, birleştirici, tercih ediliyor diye, sizin; Vatan haini, terörist sevici, “Başka devlet kurmak isteyenler” diye uydurma bir suçlama yapmaya hakkınız yoktur! O kadar da değil!” ifadelerini kullanması ardından müzisyen Gökhan Özoğuz’dan tepki geldi.

Kişisel sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı mesajında Özoğuz, “Olup olmadık şeylere sadece sizden daha çok seviliyor, daha iyi, şeffaf, dürüst, özverili, ileri görüşlü, birleştirici, tercih ediliyor diye, sizin ;Vatan haini, terörist sevici, “Başka devlet kurmak isteyenler” diye uydurma bir suçlama yapmaya hakkınız yoktur!Okadar da değil!” dedi.

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi