Bakambu, Barcelona’ya gidemedi!

0

Çin’in Beijing Sinobo Guoan takımında forma giyen Cedric Bakambu’nun Barcelona’ya transferi son anda gerçekleşmedi ancak Bakambu, hayallerinden vazgeçmedi.


Çin’de futbol hayatını sürdüren Cedric Bakambu, Koronavirüs yüzünden Avrupa’ya dönme hesapları yapan birçok futbolcudan biri. Barcelona’dan Bakambu’ya giden transfer teklifi ise Bakambu’nun asla reddedemeyeceği bir teklif.

Bakambu’nun transfer hikayesi tam olarak burada başlıyor, Bakambu transfer için tamamen hazır ancak Barcelona Sportif Direktörü Eric Abidal, transferinin son anda yönetim tarafından veto edildiğini Bakambu’ya iletti.

Transferinin veto edildiğini öğrenen Bakambu ise Twitter’dan oyuncu bilgisi hizmeti sunan internet sitesi Transfermarkt’ı tartışmaya katarak, ” Transfer geçmişimi ‘Neredeyse Barcelona’ olarak değiştirin lütfen. Hala inancımı yitirmedim. Tanrı’ya şükürler olsun. Griezmann, seninle başka bir zaman görüşürüz.” şeklinde eğlenceli bir paylaşım yaptı.

Ardından Transfermarkt ise Bakambu’ya espriyle yanıt verdi ve Bakambu’nun transfer geçmişini ‘Neredeyse Barcelona’ olarak değiştirdi.

 

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi