Barış Manço ölümünün 21’nci yılında anılıyor

0

Bir dönemin Barış abisi olarak bilinen usta sanatçı Barış Manço, ölümünün 21’inci yıl dönümünde sevenleri tarafından anılıyor. Manço’nun hakkında sosyal medyadan binlerce mesaj paylaşıldı.


İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, sosyal medya hesabı üzerinden, “Sevgili #BarışManço’yu saygı, sevgi ve rahmetle anıyorum. Benim gibi milyonlarca kişide çok derin anıları ve izleri olan bir sanatçıydı. Şarkıları, anıları ve renkli kişiliği ile her zaman zihnimizde yer alacak.” İfadelerini kullandı.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’da, kişisel sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı mesajında, “7’den 77’ye toplumun her kesimine hitap etmeyi başaran, kalbinde sevgi ve umut olan herkesin sesi, kültür elçisi ve muasır halk ozanımız #BarışManço’yu vefatının yıl dönümünde saygı ve rahmetle anıyorum.” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı’da “Vefatının 21. yılında #BarışManço‘yu saygı ve özlemle anıyorum… Ruhun şâd olsun.” mesajını paylaştı.

İYİ Parti Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu ise “Yaz dostum yoksul görsen besle kaymak bal ile Garipleri giydir ipek şal ile Öksüz görsen sar kanadın kolunu Yaz dostum kimse göçmez bu dünyadan mal ile” Çocuklarımızı televizyondan korumaya çalıştığımız bugün, “eski Türkiye’nin” güzel insanı #BarışManço‘ya sevgi ve rahmetle…” mesajını paylaştı.

 

 

 

 

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi