BBP Başkanı Mustafa Destici: “Cumhuriyet Tarihimizin en başarılı İçişleri Bakanlarından Süleyman Soylu’nun istifa kararı milletimizi üzmüştür.”

0

Büyük Birlik Partisi(BBP) Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun istifasının ardından yaptığı açıklamalarda, “Temennimiz Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın istifayı kabul etmemesidir.” dedi.


İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, hafta sonu sokağa çıkma yasağı kararının sorumluluğunu aldığını açıklayarak görevinden istifa etmesinin ardından BBP Genel Başkanı Mustafa Destici açıklamalarda bulundu. Destici, yaptığı açıklamalarda “Cumhuriyet tarihimizin en başarılı içişleri bakanlarından olan, terörle mücadele başta olmak üzere tüm görev alanlarında çok başarılı, özverili çalışmalar yürüten Sayın Süleyman Soylu‘nun istifa kararı milletimizi üzmüştür. Temennimiz kararın Cumhurbaşkanımızca kabul edilmemesidir.” dedi.

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi