Beşiktaş, Nevzat Demir Tesisleri’ne dezenfekte kabini yerleştirdi

0

Beşiktaş sosyal medya hesabından paylaştığı gönderide, korona virüs tedbirleri kapsamında Nevzat Demir Tesisleri’ne dezenfekte kabini yerleştirildiğini açıkladı.


Geçtiğimiz günlerde Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir yaptığı açıklamada, liglerin 12 Haziran tarihinde başlayacağını açıklamıştı. Bu açıklamadan sonra bazı Süper Lig takımları antrenman çalışmalarını başlatma kararı aldı. Beşiktaş kulübü internet sitesinden yaptığı açıklamada Nevzat Demir Tesisleri’ne dezenfekte kabini yerleştirildiğini açıkladı.

Kulüpten yapılan açıklamada, “Kulübümüzün Covid-19 salgınına karşı aldığı hijyen tedbirleri kapsamında, BJK Nevzat Demir Tesisleri girişine dezenfekte kabini yerleştirildi.
Teknik heyetimiz ve futbolcularımız ile tesis personelimiz, BJK Nevzat Demir Tesisleri’ndeki yaşamın Covid-19 salgınından koruması amacıyla tesise girişte otomatik dezenfekte kabinini kullanmaya başladı.” ifadeleri yer aldı.

 

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi