Beşiktaş, transferin son dakikalarında Boateng’i aldı!

0

Beşiktaş taraftarı, transferde son dakika coşkusu yaşadı. Barcelona, Milan gibi dünya devi takımlarda forma giymiş Kevin Prince Boateng’i son dakikada kadrosuna kattı.


31 yaşındaki Ganalı futbolcu Kevin Prince Boateng’i kiralık olarak kadrosuna kattı. Transferin son dakikalarında bu transferi TFF’ye bildiren Beşiktaş, taraftarlarını heyecanlandırdı. Beşiktaş, başarılı orta saha oyuncusunun takıma katıldığını, eskiden çektiği Türkçe bir videoya atıfta bulunarak, #Deligibiseverim” etiketiyle duyurdu.

Sosyal medya hesaplarından rutin olarak paylaşmaya başladığı #BeşiktaşSözlüğü etiketli paylaşımlarında ise ‘Sabır’ kelimesini paylaşarak taraftarlarına da aslında transfer konusunda bir işaret verdi.

İtalyan ekibi Fiorentina’dan transfer edilen Kevin Prince Boateng, sezonun bu bölümüne kadar Serie A’da 14 maça çıktı ve takımına 1 gollük katkı sağladı.

 

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi