Beşiktaş ve Sivasspor’dan birbirlerine ‘iftar saati’ göndermesi

0

Beşiktaş sosyal medya hesabından, geçen sezon Burak Yılmaz’ın Sivasspor’a attığı frikik golünü “Top atıldı Sivas için iftar vakti. Afiyet olsun” notu başlığında paylaşımda bulundu. Bu paylaşıma Sivasspor sosyal medya hesabı da bu sezon ki Erdoğan Yeşilyurt’un Beşiktaş filelerine gönderdiği frikik golünü, “İstanbul için iftar vakti. Afiyet olsun” notuyla paylaşarak cevap verdi.


Korona virüs salgınından dolayı spor müsabakalarından uzak kalınan bu günlerde Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş ve Sivasspor sosyal medya hesaplarından birbirlerine atıfta bulundu. Beşiktaş, sosyal medya hesabından geçen sezon Sivas’ta oynanan ve 2-1 Beşiktaş’ın kazandığı karşılaşmada Burak Yılmaz’ın attığı frikik golünü “Sivas için iftar vakti” başlığını atarak paylaşımda bulundu.

Bu sezona damga vuran ve şampiyonluk yarışında boy gösteren Sivasspor ise Beşiktaş’ın paylaşımına bu sezon Vodafone Park’ta oynanan ve Sivasspor’un 2-1 kazandığı karşılaşmada Erdoğan Yeşilyurt’un attığı frikik golünü “İstanbul için iftar vakti. Afiyet olsun” notuyla paylaşarak cevap verdi.

 

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi