Beşiktaş’tan Loris Karius açıklaması

0

Beşiktaş’ın internet sitesinden yaptığı açıklamada, “Profesyonel futbolcu Loris Karius, sözleşmesinin bitmesine 1 ay kala kulübümüz ile kontratını tek taraflı olarak feshettiğini tarafımıza bildirmiştir.” ifadeleri yer aldı.


Beşiktaş, Liverpool’dan kiralanan ve 2 yıldır forma giyen Loris Karius hakkında bir açıklama yayınladı. Sözleşmesinin bitimine 1 ay kala sözleşmesini tek taraflı olarak fesheden Karius Beşiktaş kulübünden ayrıldı. Beşiktaş konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Profesyonel futbolcu Loris Karius, sözleşmesinin bitmesine 1 ay kala kulübümüz ile kontratını tek taraflı olarak feshettiğini tarafımıza bildirmiştir.
Dünyada ve ülkemizde korona virüsün etkisinin arttığı ve sportif faaliyetlerin gerçekleşemez hale geldiği günden itibaren kulübümüzün kendisi ile uzlaşma arayışlarında maalesef bir mesafe katedilememiştir. Kulübümüz bu süreçte yaşayabileceği zararlar konusunda tüm hukuki haklarının saklı olduğunu kendisi ve Liverpool kulübüne bildirmiştir.”

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi