Beyonce’den dikkatleri üzerine çeken paylaşım

0

ABD’li ünlü Beyonce, 2019’u geride bırakan görsellerin bulunduğu bir video içeriği paylaştı.


Beyonce, 2019’da neler yaptığını gösteren paylaşımı dikkatleri üzerine çekti. Genç şarkıcının birçok fotoğrafı ve kliplerinden kesitlerin olduğu videoda, geçen haziranda 2 yaşını dolduran ikiz çocukları Rumi ve Sir Carter’ın fotoğrafları da yer aldı.

Videonun bir bölümünde ikizlerin bulunduğu sevimli görüntüler ve ailesi ile birlikte geçirdiği güzel anlarının dikkat çektiği görseller videoyu süslüyor.

https://www.instagram.com/p/B6xOswdHe9a/

Beyonce ve eşi Jay-Z’nin aile fotoğrafıyla sonlanan videoda Sir Carter babası gibi siyah takım elbise giyip papyon takarken Blue Ivy ve ismini Mevlana’dan alan Rumi ise anneleri gibi beyaz bir elbise giydiği dikkatlerden kaçmayan uyum içerisinde.

Çocuklarının fotoğraflarını nadiren paylaşan ünlü şarkıcı, hayranlarını bu paylaşımıyla mutlu etti.

Şarkıcının hayranlarından gelen yorumlar dikkat çekti.

Bir hayranı, ‘Aman tanrım bu yıl çok şey yaptın Kraliçe. Anları bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim’ ifadelerini kullanırken başka bir hayranı ise ‘ihtiyacımız olan tek özet’ şeklinde yorumda bulundu.

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi