Reklam

Bilginin yeni adresi burada!

0

Türkiye’de içerik üretiminin ne denli çöplüğe döndüğü gerçeği ile karşı karşıyayız. Analog Fikir, tam anlamıyla bizlere özgün ve güncel bilgileri sunuyor.

Google’ın yıllardır başaramadığı son kullanıcıya en uygun içeriğin sıralamasına yönelik algoritmalar yüzünden Analog Fikir gibi bir çok alanda güncel, doğru ve özgün içerikler ön plana çıkamıyor.

Bu web sitesi siz internet kullanıcıları için büyük bir ekip ile sağlık, yaşam, dekorasyon, kültür ve sanat (özellikle film önerileri çok iyi), ilişkiler ve güzellik-bakım konularında içerik üretiyor. Bu içeriklerin bir çoğu internette hiç yokken bir çoğuda en iyi anlatıma sahip ve son kullanıcının aradığı içeriği sunuyor.

Analog Fikir, Güzellik ve bakım kategorisinde her geçen gün başta kadın yazarlar olmak üzere erkek yazarlarında katkılarıyla içerik üretiyor. Güzellik ve bakım kategorisinde üretilen içerikler görseller ile destekleniyor. Ayrıca bu sitede önerilen tüm bakım ürünleri veya doğal bakım tavsiyeleri denenmiş ve uygulanmış bir şekilde sizlere aktarılıyor. Güzellik ve bakım konusunda “erkek ve kadınlar evde nasıl kaş alabilir” yazımız oldukta çok okunmuştu…

Reklam

Hassas konu sağlık!.. Evet sağlık ile ilgili internetten bir havuz dolusu yanlış yönlendirme ve güncel olmayan bilgiler mevcut. Analog Fikir bu havuza dahil olmamak için kesin ve net üslup ile yazmayarak, sadece doktorlar tarafından önerilen veya yönlendirilen tavsiyeleri içeriklerine dahil ediyor. Yani asla sizi yanlış yönlendirecek bir yazı yayımlamıyor.

Kültür ve sanat kategorisi ise en sevilen kategoriler arasında olsa gerek… Çünkü kültür ve sanat kategorisinde bir çok film-dizi-müzik incelemesi ve önerisi mevcut. Liste tarzındaki içerikler ise en çok okunan ve istenilen içerikler arasında.

Kültür ve sanat kategorisinden sonra en çok okunan yazılarımız ise ilişkiler kategorisindekiler. Kadın yazarlarımız ve katkı sunan erkek yazarlarımız ile büyük bir kategori, İlişkiler kategorisi… Bu kategoride evlilikten, sevgililiğe ve flört dönemlerinize kadar her adım için öneri ve analizlerimiz mevcut. Özellikle kadınları yakından ilgilendiren bazı önerilerimiz mevcut. Sağlıklı ilişkilere yönelik psikologların yazdığı makaleleri referans alarak içerikler üretiyoruz.

Bunun yanı sıra nedir, kimdir ve önemli konulara yönelik sizleri güncel bilgiler ile bilgilendiriyoruz. 2020 yılının yeni içerik platformu: www.analogfikir.com ! Ziyaretinizi bekliyoruz…

 

Reklam

Diğer haberler

Reklam

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi