BTP Genel Başkanı Haydar Baş ve ailesinden korona virüs tespit edildi

0

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Haydar Baş (73) ve ailesinden 8 kişide corona virüs tespit edildiği, Trabzon’da bulunan Baş ve ailesinin tedavilerinin hastanede sürdüğü aktarıldı.


BTP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Lütfullah Önder tarafından yapılan yazılı açıklamada, Haydar Baş’ın korona virüse yakalanması sonucu 4 gündür Trabzon’da özel hastanede tedavi altında olduğu açıklandı.

Lütfullah Önder’in açıklaması şöyle:

Bugün itibariyle solunum desteğine ihtiyaç duyması nedeniyle yoğun bakıma alınmıştır. Ömrü mücadele ile geçen Sayın Genel Başkanımızın corona virüs ile olan mücadeleyi de en kısa sürede kazanıp sağlığına kavuşacağına inancımız tamdır. Sayın Genel Başkanımıza geçmiş dileklerimizi iletir, acil şifalar dileriz. Sayın Genel başkanımız ile birlikte ailesine, teşkilat mensuplarımıza, tüm sevenlerine ve yüce Türk milletine geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz.

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi