Bundesliga ekiplerinden Köln’de 3 kişi korona virüse yakalandı

0

Almanya Bundesliga ekiplerinden FC Köln, perşembe günü tüm takım, teknik ekip ve personele yaptığı korona virüs testleri sonrasında 3 kişide korona virüs testinin pozitif çıktığını açıkladı.


Korona virüs vakaları spor camiasında da etkinliğini gösteriyordu ancak son birkaç hafta içinde kulüpler pozitif vaka bildirmemişti. Almanya Bundesliga ekiplerinden FC Köln, perşembe günü tüm takım, teknik ekip ve personele yaptığı testlerin sonucunda 3 kişide korona virüs testinin pozitif çıktığını açıkladı. Pozitif çıkanların kimliğini açıklamayan Alman ekibi, korona virüs testi pozitif çıkanların 14 günlük karantina sürecine girmeleri için evlerine gönderildiğini belirtti.

Köln’ün Genel Müdürü Horst Heldt, pozitif vakaların çıkmasının ardından yaptığı açıklamayla “Oyuncuların ve personelin sağlığı her şeyden önce gelir.” dedi.

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi