Cengiz Ünder çocuklara 100 okula futbol topu hediye edeceğini açıkladı, spor camiası devam ettirdi…

0

Cengiz Ünder, 23 Nisan Çocuk bayramı nedeniyle çocuklara 100 okula futbol topu hediye edeceğini açıkladı, spor camiası bu güzel davranışa destek çıktı. Birçok milli oyuncu vereceği hediyeleri bir bir açıklarken federasyonlardan da destek paylaşımları geldi. 


İtalya ekiplerinden AS Roma takımı forması giyen milli oyuncu Cengiz Ünder, örnek bir davranışa imza attı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle 100 okula futbol topu hediye edeceğini açıklayan Cengiz, “Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’mız kutlu olsun. Yeniden ders zili çalıp okullara döndüğümüzde ilk teneffüste bahçelere dökülen, geleceğimizin bekçileri çocuklarımız için 100 okula 11’er tane  futbol topu hediye ediyorum. Nice 100 yıllara!” ifadeleriyle kişisel sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Bu paylaşımın ardından milli oyuncu Mert Günok, Ozan Tufan, Çağlar Söyüncü, Sertaç Şanlı ve Türkiye Voleybol Federasyonu destekte bulundu.

Mert Günok yaptığı açıklamayla 100 okula 2’şer çift eldiven, Ozan Tufan 100 okulun kütüphanesine kitap, Çağlar Söyüncü 100 çocuğa eşofman takımı, Sertaç Şanlı 100 okula basketbol topu ve Türkiye Voleybol Federasyonu ise 100 okula mini voleybol seti hediye edeceğini duyurdu.

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi