Reklam

Cerrahi tulum giydi, korona virüs testi bahanesiyle sahte ambulans düzenleyip eski sevgilisini kaçırdı

0

Korona virüs testi bahanesiyle tulumu giydi, sahte ambulans düzenledi, eski sevgilisini kaçırmak üzere evine gitti ancak planı uzun sürmedi soluğu karakolda aldı.


Reklam

Sabah Gazetesi’nden Dilek Yaman’ın haberine göre; Korona virüs testi yapılacak bahanesiyle astronot kıyafeti giydi, sahte ambulans düzenledi yola koyuldu. Akıllara durgunluk veren olayda H.A. düzenlediği sahte ambulansla eski sevgilisi E.B. isimli genç kadının Kağıthane’deki evine gitti, kapıyı açan amcasına, ‘Yeğeninizin erkek arkadaşı korona virüsüne yakalandı test için yeğeninizi de hastaneye götürmeliyiz.’ dedi ve genç kızı kaçırdı. Evden apar topar çıkartılan kadın, yolda olayı anlayınca genç kadın ağlamaya başlayıp ‘Ailem beni test için hastanede bekliyor.’ diyerek gitmek istedi. Araçtan inen genç kadın eski sevgilisinin elinden kurtulur kurtulmaz soluğu karakolda aldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Reklam

Diğer haberler

Reklam

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi