Chelsea Teknik Direktörü Lampard: “Sağlık çalışanlarından önce futbol dünyasının teste tabi tutulması bana doğru gelmiyor.”

0

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Chelsea Teknik Direktörü Frank Lampard, korona virüs salgını ile ilgili demeçlerde bulundu. Lampard, “Korona virüsle ön cephede mücadele eden sağlık çalışanlarından önce futbol dünyasının teste tabi tutulması bana doğru gelmiyor.” dedi.


İngiltere basınına konuşan 41 yaşındaki teknik adam, “Ulusal Sağlık Hizmetleri (NHS) ve aylardır inanılmaz bir iş çıkaran sağlık çalışanları için yapılan test sayısını bilemiyorum. Korona virüsle ön cephede mücadele eden sağlık çalışanlarından önce futbol dünyasının teste tabi tutulması bana doğru gelmiyor. Eminim sadece bana değil kimseye doğru gelmiyordur. Temas sporu yapıyoruz. Futbolcular ve teknik ekibin sağlıkları tabii ki önemli. Hepimiz futbolu özledik ama oyuncuları riske atmadan futbola dönmeyi nasıl başarabiliriz? Bu gerçekle yüzleşmeliyiz.” ifadelerini kullandı.

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi