CHP Sakarya Milletvekili’nden şok iddia: Maskeler PKK’ya yardım olarak gönderildi

0

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın maske satışına kısıtlı olarak izin verileceği açıklamasından sonra Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, “Maskeler PKK’ya yardım olarak gönderildi” iddiasında bulundu.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, video konferans yöntemiyle gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplantısından sonra basın toplantısı düzenledi. Erdoğan, düzenlediği basın toplantısında cerrahi ve bez maske satışının artık izin verilen bölgelerde satışının yapılabileceğini açıkladı.

CHP Sakarya Milletvekili ve Grup Başkanvekili Engin Özkoç ise resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile ortaya ciddi bir iddia attı. Özkoç, yaptığı paylaşımda “Maskeler PKK/YPG’ye yardım olarak gönderilince vatandaşa artık maske parayla… Yazıklar olsun! Türkiye, Türkiye olalı böyle bir vatana ihanet görmedi!” dedi.

Sakarya Milletvekili’ne cevap AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal’dan geldi. Aksal, CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç’a “Engin bey hakikaten artık kendinizi de aştınız, Partiler, milletvekillikleri gelir geçer fakat bazı şeyler yapışır kalır üstünüze. Türkiye siyaset tarihinin gelmiş geçmiş en aşağılık, en utanmaz, en yalancı siyasetçisi olarak kayda geçtiniz.” diyerek tepki gösterdi.

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi