Çinliler’in salgın sonrası en çok seyahat etmek istedikleri yer: Wuhan kenti

0

Çin Sosyal Bilimler Akademisi Turizm Araştırma Merkezi ve Tencent Kültür ve Turizm Endüstrisi Araştırma Merkezi tarafından ortaklaşa yürütülen çalışma sonucunda Çinliler’in korona virüs salgını bittikten sonra en çok seyahat etmek istediği yerin Wuhan olduğu açıklandı.


Dünyadaki gezginler korona virüs tehlikesinin bitiminde nereye gideceklerinin planlarını yapıyor. Salgının bitiminin yaz aylarında olacağı iddia edildiği için genellikle yazlık beldeler ve plajlar hakkında planlar kuruluyor ancak Çinlilerin planları tamamen farklı. CNN International’ın edindiği bilgilere göre Çin Sosyal Bilimler Akademisi Turizm Araştırma Merkezi ve Tencent Kültür ve Turizm Endüstrisi Araştırma Merkezi tarafından yürütülen anket ve internet forumlarındaki 20 milyondan fazla gönderinin verilerini ele alarak yaptığı araştırma sonucu Çinliler’in korona virüs krizi bitiminde en çok seyahat etmek istedikleri yeri açıklandı. 28 Nisan’da yayınlanan sonuçlarda bir düzine derinlemesine mülakatın da ele alındığını söyleyerek Çinliler’in kriz sonrası en çok seyahat etmek istedikleri yerin Wuhan kenti olduğu açıklandı.

 

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi