Cristiano Ronaldo’nun kız kardeşi karantinayı hiçe sayıp uçakla Brezilya’ya gitti

0

Juventus’un yıldız ismi Cristiano Ronaldo’nun kız kardeşi Katia Aveiro  korona virüs tedbirlerini yok sayarak uçakla Brezilya’ya gitmesi büyük tepki topladı.


Tüm dünyanın ortak sorunu haline gelen korona virüs salgınına karşı tüm ülkelerde çeşitli tedbirler alınmaya devam ediyor. Dünyaca ünlü yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo’nun kız kardeşi Katia Aveiro ülkeden çıkış yasağı olmasına rağmen kurallara uymayarak uçakla Brezilya’ya gitmesi büyük tepki uyandırdı.

Geçtiğimiz günlerde Cristiano Ronaldo’nun Portekiz ekibi CD Nacional’ın maçlarının oynadığı Madeira Stadyumu’nda antrenman yapması da tepkiye neden olmuştu. Konuyla ilikşin açıklamada bulunan Maderia Belediye Meclis Üyesi Pedro Ramos, “Ronaldo’nun da antrenman yapmak için özel izni yoktu. Kurallara uyduğu ölçüde diğer vatandaşlar gibi antrenman yapabilir. Asla ona özel bir ayrıcalık yok.” ifadelerini kullandı.

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi