Reklam

CZN Burak’ın annesine rüşvet operasyonu iddiası

0

Çapa Tıp Fakültesi doktorlarına rüşvet operasyonu düzenlendi. Ameliyatlarını öne almak için hastalarından para talep eden doktorlara düzenlenen operasyon kapsamında CZN Burak ismiyle tanınan sosyal medya fenomeni Burak Özdemir’in annesinin de tutuklandığı iddia edildi.


7 Şubat Cuma günü düzenlenen operasyonda aralarında Profesör Dr. Mazhar Alp Bozbura ve eşi Didem Bozbura’nın da bulunduğu 3 kişi tutuklandı. Tutuklanan Didem Bozbura’nın CZN Burak olarak bilinen Burak Özdemir’in annesi olduğu iddia edildi.

İddialara yanıt olarak sosyal medya hesabı üzerinden cevap veren Burak Özdemir, “Anne gibi kutsal ve hassas bir konuda bile canımı yakarak üzerimden prim yapmaya çalışan bütün basın yayın organlarını kınıyorum. Ev hanımı olan annemi bile kullanarak bütün bu karalama haberlerini yapanlara karşı bütün hukuki haklarımı savunacağımı belirtmek isterim.
Hayatım boyunca hiç kimsenin hakkını yemedim. Kendimi bildim bileli sadece okudum çalıştım kimseye bir yanlışım olmadı. Ancak annem üzerinden bile karalama yapmaya çalışan insanların ben ne amaçla yaptığını çok iyi biliyorum. Bütün sevenlerimizin destekleri için çok teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi