Reklam

Ece Erken sevgilisinin arabasının camlarını kırdı

0

Sunucu Ece Erken gece yarısı, evli olan sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ve eşi Benan Mahmutyazıcıoğlu’nun evinin önüne giderek arabalarının aynalarını kırdı. Benan Mahmutyazıcıoğlu güvenlik kameralarına yansıyan görüntüleri delil göstererek Ece Erken’den şikayetçi oldu.


Ünlü sunucu Ece Erken gece yarısı sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ve eşi Benan Mahmutyazıcıoğlu’nun evinin önüne geldi. Erken, çiftin arabalarının aynalarını kırdı! Ece Erken’in bu halleri, Mahmutyazıcıoğlu çiftinin evinde bulunan güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Güvenlik kamerasının görüntülerini paylaşan Benan Hanım, Ece Erken’den şikayetçi oldu.

Reklam

Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun boşanma aşamasında olduğu eşi Benan Mahmutyazıcıoğlu mahkemeye başvurarak koruma kararı aldırdı.Kararı ve gerekçesini Instagram sayfasında takipçileri ile paylaşan Benan Mahmutyazıcıoğlu, bir kadının evinin önündeki arabalara zarar verdiği anların görüntüsünü de sayfasında yayınlandı.

Benan Mahmutyazıcıoğlu videodaki kişinin Ece Erken olduğunu ima ederek; “Gecenin bir yarısı evimizin önüne gelip araçlarımıza zarar verenin kim olduğunu söylememe gerek yok sanırım… Unutmayın ki bir gün herkes yaşayacak, kimisi aldığı duaları kimisi de aldığı ahları…
Adalet herkese layık olduğunu veren bir erdemdir.” İfadesinde bulundu.

Reklam

Diğer haberler

Reklam

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi