Eminem, dedikoduları yalanladı!

0

Eminem, 18 yıl önce  Oscar kazanan şarkısının sansürlü halini söylemeyi reddetmesiyle ilgili dedikoduları yalanladı.


Eminem, bu yıl 92.sini gerçekleştirilen Oscar Akademi Ödül Töreni’nde Lose Yourself şarkısını sansürsüz seslendirdi ve bu çıkışıyla tüm dünyada büyük yankı uyandırdı . Eminem’in geçen 18 yılın ardından neden şarkıyı bu yıl gerçekleştirilen Oscar gecesinde söylediği merak konusu oldu. Variety dergisine verdiği röportajda Oscar’ın kendisine böyle bir teklifte bulunmadığını ve o akşam şovu dahi izlemediğini, kızıyla evinde oturduğunu söyledi .

Performansının ardından Variety adlı dergiye röportaj veren Eminem; “O zamanlar bazı haberlerde söylenenlere göre Oscar töreninde sizden şarkınızı sansürleyip söylemeniz istendi ve siz de bu teklifi kabul etmeyip o gece yapılan Oscar törenine bu yüzden mi katılmadınız?” sorusuna, “Hayır kesinlikle konu bu değil, çünkü şarkıda o kadar fazla küfür yok sadece bir iki tane kelime. Kesinlikle bu iddialar doğru değil!” şeklinde cevap verdi.

Ayrıca Eminem, o gün evinde kızıyla oturduğunu, Oscar’ı bile izlemediğini vurgulayarak  törene katılmadığını,ödül törenine  kendisinin yerine klavyecisi “Luis Resto”nu yolladığını ve ödülü kendisinin yerine onun kabul ettiğini söyledi. Arkadaşının kendisini arayıp ödülü kazandığını söylemesinden önce telefonda, “Ahbap burada uyumaya çalışıyorum.” dediğini ardından arkadaşının ödülü kazandığını söylediğini belirten Eminem, “O zamanlar farklı zamanlardı ve hayatın başka bir yöndeydi.” dedi.

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi