Emniyet’in seminerinde akıl almaz tespit! Hayvan ve çevre konularına duyarlı olanlar terörist olmaya yatkın!

0

İzmir Emniyer Müdürlüğü’nün “Biz İzmiriz” projesi kapsamında verdiği ve bugün düzenlenen “Güvenlik tedbirleri” konulu eğitim toplantısında, hayvan ve çevre konularına duyarlı olanların terörist olmaya yatkın olduğunu ifade edildi.

Birgün’ün haberine göre, 2017 yılında İzmir Valisi Erol Ayyıldız’ın desteği ile hayata geçirilen ve daha güvenli bir kent yaratmak amacıyla belediyelerde ve çeşitli kurumlarda görev yapan çalışanlara eğitim verilmesi için planlanan proje kapsamında çeşitli seminerler düzenleniyor.

Kimler terörist olmaya yatkın?!

Bugün düzenlenen seminerde, “Örgütler nasıl üye topluyor?” başlığı altında, hayvan ve çevre konularına duyarlı olan insanların terörist olmaya yatkın olduğunu ifade edildi. Aynı zamanda dine inanmayanlar ya da zayıf olanların, algıları çok açık ve sosyal medyada çok zaman geçirenlerin terörist olmaya yatkın olduğu belirtildi.

Seminerde yapılan sunumda “terörist olmaya yatkın olanlar” şu başlıklarla işaret edildi:

– Politikaya uzak, anarşiye yakın

– Milliyetçilik yok, globalizm çok

– Dine inanmayanlar çok ya da zayıf

– Hayvan, insan, çevre konularına aşırı duyarlı

– Algıları çok açık, aktivist vs. olmak isterler

– Sosyal medyada zaman geçiriyorlar

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi