Epic Games ücretsiz yaptı, oyunseverler ilk günden GTA 5 için siteyi çökertti

1

Epic Games yaptığı açıklamayla bugünden itibaren 21 Mayıs tarihine kadar Grand Theft Auto(GTA) 5 adlı oyunu ücretsiz indirilebileceğini duyurdu. Duyurunun ardından oyunsverler Epic Games’in sitesine akın etti, birçok kullanıcı GTA 5 indiremediğini ve siteye dahi giremediğini belirtti.


GTA 5, Rockstar North tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon-macera tarzı video oyunudur. Grand Theft Auto (GTA) serisinin beşinci oyunudur. Epic Games yıllardır talep gören GTA 5’i ücretsiz olarak oyunseverlerin kullanımına sundu. İlk olarak açıkladığı saat 18:00 civarında 2-3 saat boyunca yoğunluk dolayısıyla Epic Games sitesine giriş yapılamadı. 21 Mayısa kadar ücretsiz olacağı açıklanan GTA 5’in, normalde piyasa değeri ise 169 Türk Lirası civarında.

EPİC GAMES’TEN GTA 5 NASIL İNDİRİRİM

Öncelikle Epic Games uygulamasını indirerek kaydolup, daha sonrasında arama bölümünde GTA 5’i ücretsiz olarak satın alabilir ve kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Kayıt işlemlerini isterseniz Facebook veya Google hesaplarınızdan yapabilir, kütüphanenize eklediğiniz GTA 5’i indirmeye istediğiniz zaman başlayabilirsiniz.

Diğer haberler
1 yorum
  1. İhsan Bildişli diyor

    Teşekkürler,faydalı oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi