Erdem Gül’e kayınpederinden “metres” suçlaması!

0

Adalar Belediye Başkanı Erdem Gül’ün kayınpederi olduğu iddia edilen Hüseyin Işık, facebook hesabından Erdem Gül’e “metresi var, yolsuzluk yapıyor” iddialarında bulundu.


Adalar Belediye Başkanı Erdem Gül’ün kayınpederi olduğu iddia edilen Hüseyin Işık Facebook hesabından Erdem Gül’ün metresi olduğunu, yolsuzluk yaptığını iddia eden bir mesaj paylaştı.

Hüseyin Işık bir süre sonra paylaştığı mesajı Facebook hesabından sildi.

Hüseyin Işık’ın paylaştığı mesaj şu şekilde: “Ada halkına özür borcum: Belediye seçimlerin de damadım olan Erdem Gül’e destek istememden dolayı. Derler ya: Vefasız, ahlaksız İnsan ya para ya da mevki sahibi olunca sekreteri veya dışaradan metres bulur eşi, çocuklarını bile unutur boşanma istermiş. Belediye görevlierini başarmış sıra metresle gönül eğlendirmeye gelmiş. İşte başkanınızın yaptığı bu. Bir de boşanınca çocukların masrafını karşılayacağım diyor. Çocuklar özel okulda aylık 15-20 bin tl masrafları var. Aldığın 9-10 bin tl aylık içkilerinize mi, metresine mi, tutuğun evin ve ada da ki evin, kendinizin giderlerini mi karşılayacaksın acaba. yoksa: Ada gazetesin de yazıldığı gibi önce 15 milyona yapılmak istenen sonra adalıların itirazı üzerine 2 milyona indirilen kirama ihalesin de görüldüğü gibi mi karşılayacak acaba.”

 

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi