Reklam

Erdoğan: İdlib’de de gelişmeler lehe döndü. 3 tane şehidimiz var

0

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Libya’da 3 askerin şehit olduğunu söylerken, Rejim güçlerinin kaybının çok yüksek olduğunu belirtti.


Reklam

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Siyaset Akademisi’nin açılış töreninde konuştu. Erdoğan, şunları söyledi:

“Şuanda Libya ile yaptığımız anlaşmalarda malum çevreyi çıldırtan da bu. Şuanda Libya iyi gidiyor. Gayrimeşru Hafter var ya… Asker desteği, güvenlik desteği alıyor. Biz de Libya’ya askeri eğitim noktasında verdiğimiz destek ve ayrıca eğitimini alan askerlerle beraber Libya’da daha önce lehine gelişen yapıyı tersine döndürdük. İdlib’de de gelişmeler lehe döndü. 3 tane şehidimiz var. Rejim güçlerinin kaybı çok yüksek. Onları tek tek anlatmama gerek yok. Mücadele devam ediyor, devam edecek. Ruslarla görüşmeler devam ediyor, edecek. Şunu söylüyoruz, biz Adana Mutabakatı ile İdlib’teyiz.”

Reklam

Diğer haberler

Reklam

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi