Erzurumspor Başkanı: “Kulüp binamız karantinada!”

0

TFF 1 . Lig ekiplerinden BB Erzurumspor, bu akşam yaptığı açıklamayla kulüpteki 11 kişide korona virüs testinin pozitif çıktığını, 12 kişinin ise şüpheli olarak hastaneye kaldırıldığını açıkladı. Testlerin pozitif çıkmasının ardından Erzurumspor Başkanı açıklamalarda bulundu.


Korona virüs spor camialarını etkilemeye, dünyadaki etkisini sürdürmeye devam ediyor. Bugün Erzurumspor yaptığı açıklamada, “Bugün yapılan 2. Covid-19 testi sonucu 4 futbolcumuz, 1 teknik heyet, 1 A takım personeli, 5 kulüp çalışanının (11) test sonucu pozitif çıkmış, buna ilaveten durumu şüpheli olan 12 kişi testlerinin tekrarlanması için hastaneye sevkleri sağlanmıştır.” ifadeleriyle kulüpten 11 kişinin korona virüs testinin pozitif çıktığını, 12 kişinin ise testlerinin tekrarı için hastaneye sevk edildiğini duyurdu.

ERZURUMSPOR BAŞKANI HÜSEYİN ÜNEŞ: “KULÜP BİNAMIZ KARANTİNADA!”

Erzurumspor başkanı Hüseyin Üneş, konuyla ilgili Ajansspor’a verdiği demeçte, “Şu anda kulüp binamızı karantinaya aldık. Oyuncularımızın yarısı burada yarısı da hastanede karantinada. Durum ortada. Şu anda bizde bir şey yok. Yarın tekrardan test yapılacak.” ifadelerini kullandı.

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi