Eskişehir Büyük Belediyesi’nin aşevi hesabı bloke edildi

0

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, İçişleri Bakanlığının genelgesi ile aşevi hesaplarının bloke edildiğini açıkladı.


Eskişehir Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Bugüne kadar desteğini esirgemeyen tüm yurttaşlarımıza teşekkür eder, imkanlarımız dahilinde gerçek ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya devam edeceğimizi, kamuoyunun bilgisine sunarız!” ifadelerini kullandı.

Açıklamanın devamında, “Kıymetli hemşehrilerimiz, tam 25 yıldır hayırseverlerin destekleriyle gerçek ihtiyaç sahiplerine hizmet veren aşevi hesapları, İç İşleri Bakanlığının genelgesiyle bloke edilmiştir. Bu sebeple aşevimizin banka hesaplarına para yatırmamanızı rica ederiz.” denildi.

Daha önce Eskişehir’de Odunpazarı Belediyesi, Antalya’da ise Muratpaşa Belediyesi aşevi hesapları da İçişleri Bakanlığının genelgesi gerekçe gösterilerek bloke edilmişti.

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi