Ev hapsi devam eden Ronaldinho: “Buradan çıkınca yapacağım ilk şey anneme sarılmak.”

0

Sahte pasaport kullanarak Paraguay’a giden ve ardından hapis cezası alan Ronaldinho cezasının ev hapsine dönüştürülmesinden sonra yaşadığı süreci anlattı. Hapis cezası aldığında çok üzüldüğünü söyleyen Ronaldinho, “Olayların buraya kadar geleceğini hiç tahmin etmezdim. Bu işlerin bitmesi için dua ediyorum.” dedi.


Dünyaca ünlü eski futbolcu Ronaldinho geçtiğimiz aylarda sahte pasaport kullanarak Paraguay’a gitmiş ve ardından hapis cezasına çarptırılmıştı. 32 gün cezaevinde kaldıktan sonra 1,6 milyon dolar karşılığında cezası ev hapsine çevrilmişti.

ABC Tv’ye konuşan Ronaldinho, “Paraguay’a girişte belgelerimizin illegal olduğunu öğrenince çok şaşırdık. O andan itibaren bizim niyetimiz mahkeme ve devlet kurumlarıyla işbirliği yaparak bunu açıklığa kavuşturmaktı.

Hayatım boyunca profesyonel yaşamın en üst seviyesinde kalmaya çalıştım ve etrafımdaki insanları mutlu etmek için uğraştım. Buradan çıkınca ilk yapacağım şey anneme sarılmak olacak. Annem Brezilya’daki korona virüs salgını nedeniyle çok zor günler geçiriyor.”ifadelerini kullandı.

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi