Reklam

Fenerbahçe, Ersun Yanal’la sözleşmesini karşılıklı olarak feshetti!

0

Fenerbahçe resmi hesaplarından yaptığı açıklamaya göre Ersun Yanal’la, Ziraat Türkiye Kupası’nda oynanacak yarı final müsabakasından sonra yollar ayrılacak.


Fenerbahçe’nin Antalyaspor karşısında aldığı puan kaybından sonra koltuğu sallantıda olan Ersun Yanal’la bugün yollar ayrıldı. Yapılan resmi açıklamaya göre Ersun Yanal’ın talebi doğrultusunda sözleşmenin feshedileceği açıklandı.

Ersun Yanal’ın, kulübün zor dönemlerinde görev almayı kabul ettiğini vurgulayan Fenerbahçe Spor Kulübü, tecrübeli çalıştırıcının ayrılık aşamasında da örnek yaklaşım sergilediğini belirtti.

Fenerbahçe’nin resmi sitesinden yaptığı açıklamanın tamamı şu şekilde; “Kulübümüz, Teknik Direktörümüz Ersun Yanal hocamızdan gelen talep üzerine, kendisi ile karşılıklı anlaşarak yolların ayrılmasına karar vermiştir.

Reklam

Hocamız Ersun Yanal, Yönetim Kurulumuz ile yapılan istişare doğrultusunda Ziraat Türkiye Kupası’nda oynanacak yarı final deplasman maçında takımımızın başında yer alacaktır.

Değerli hocamız, Kulübümüzün zor bir döneminde görev almayı kabul ederken, Fenerbahçeliliğini ve Fenerbahçe değerlerini her zaman kendi kişisel menfaatlerinden üstünde tutmuştur. Anlaşma aşamasında olduğu gibi bu ayrılık sürecinde de aynı örnek yaklaşımı sergilemiştir.

Bu doğrultuda camiamız adına kendisine teşekkürlerimizi iletiyor, bugüne kadar kulübümüze verdiği hizmet ve katkılar için şükranlarımızı sunuyoruz.

Değerli hocamızın kariyerinin bundan sonraki aşamalarında kendisine başarılar dileriz.”

Reklam

Diğer haberler

Reklam

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi