Reklam

Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay’ın korona virüs testi pozitif çıktı

0

Galatasaray’da Teknik Direktör Fatih Terim ve ikinci Başkan Abdurrahim Albayrak’ın ardından Yusuf Günay’ında korona virüs testinin pozitif çıktığı öğrenildi.

Geçtiğimiz günlerde Galatasaray ikinci Başkanı Abdurrahim Albayrak ve Teknik adam Fatih Terimim’in korona virüs testlerinin pozitif çıktığı açıklanmıştı. Başkan Mustafa Cengiz’in de test yaptırdığı, testin negatif çıktığı kulüp tarafından duyurulmuştu. Mustafa Cengiz’in Yardımcısı olan Yusuf Günay’ın bugün yapılan açıklamaya göre yaptırdığı korona virüs testinin pozitif çıktığı doğrulandı.

Kulüpten yapılan açıklamada, Başkan Yardımcısı Yusuf Günay’ın tedbir amaçlı korona virüs yapıldığı ve testin pozitif çıktığı duyuruldu.

Reklam

Kulübün açıklaması şöyle:

“Tedbir amaçlı olarak hastanede tedavi altına alınan Başkan Yardımcımız Sayın Yusuf Günay’ın COVID-19 testi pozitif çıkmıştır.

Tedavisine devam edilen Başkan Yardımcımız Yusuf Günay’a ve ailesine geçmiş olsun diyor, kendisinden bir an önce güzel haberler almayı ümit ediyoruz.”

Reklam

Diğer haberler

Reklam

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi