Galatasaray Başkanı Cengiz hastaneye yatırıldı: “Bir dizi operasyon geçirecek”

0

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, geçtiğimiz günlerde halsizlik ve kilo kaybı nedeniyle hastaneye kaldırılmış ve tedavi altına alınmıştı. Cengiz’in sağlık durumuna ilişkin kulüpten yapılan açıklama da  Cengiz’in bir dizi operasyon geçireceği bildirildi.


Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, 30 Nisan akşamı halsizlik ve yorgunluk şikayetiyle hastaneye kaldırılmıştı. Kulüpten o gün yapılan açıklamada, “Başkanımız Sayın Mustafa Cengiz, halsizlik ve kilo kaybı şikâyeti nedeniyle bugün hastaneye yatırılmıştır. Gerekli tahlil ve tetkiklerin yapılmasının ardından rahatsızlığının koronavirüs ile alakalı olmadığı tespit edilmiştir. Şu ana kadar kendisine iki ünite kan verilmiş olup, tedavisine hastanede devam edilmesine karar verilmiştir” ifadeleri kullanılmıştı.

“Bir dizi operasyon zorunluluğu doğmuştur”

Kulüpten bugün yapılan açıklamada, “Başkanımız Mustafa Cengiz’in yaşadığı sağlık problemleri nedeniyle yapılan tetkik ve tahliller sonucunda bir dizi operasyon zorunluluğu doğmuştur. Başkanımızın genel sağlık durumu iyi olup, tedavi süreciyle ilgili gelişmeler gerektiği takdirde zaman zaman kamuoyuyla paylaşılacaktır. Kendisine bir kez daha geçmiş olsun dileklerimizi iletir, acil şifalar dileriz” ifadelerine yer verildi.

İkinci Başkan ve Yardımcıları ziyaretine gitmişti

2 Mayıs günü Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak ve başkan yardımcıları Yusuf Günay ile Kaan Kançal, Mustafa Cengiz’e geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştu.

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi