Galatasaray’dan ayrılan Hasan Şaş, Terim’in kendisini düşünmediğini bildiği için istifasını verdi iddiası

0

Galatasaray’da yardımcı antrenörlük görevini üstlenen Hasan Şaş, bugün sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla istifa ettiğini duyurdu. Habertürk’ten Erhan Kaan Adıgüzel’in haberine göre, sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan ve Terim’in yeni sezonda kendisini düşünmediğini bilen Şaş, tecrübeli hoca ile bugün bir görüşme yapıp kalan 8 maçı beklemeden istifasını verdi.


Habertürk’ten Erhan Kaan Adıgüzel’in haberine göre, bugün gündüz saatlerinde istifasını veren Galatasaray yardımcı antrenörlerinden Hasan Şaş, Teknik Direktör Fatih Terim’in yeni sezonda kendisini düşünmediğini bildiğinden kalan 8 maçı beklemeden istifasını açıkladı.

Yaklaşık 2 hafta önce Hasan Şaş ve Ümit Davala ile yolların ayrıldığına dair haberler ortaya atılınca, ikinci başkan Abdurrahim Albayrak bu iddiaları yalanlamıştı. 29 Nisan’da konuşan Albayrak, “Hasan Şaş ve Ümit Davala ailemizin birer üyesidir. Bizim ve Galatasaray’ın da evlatlarıdır. Bugün medyada konu olan ‘Davala ve Şaş teknik ekipte olmayacak’ şeklinde çıkan haberler gerçeği yansıtmıyor. Taraftarımızın bu gibi haberlere itibar etmemesini rica ederim” ifadelerini kullanmıştı.

Haberin devamında, Fatih Terim’in mevcut ekibinin değiştirilmesini istediği ve diğer bir yardımcı antrenör Ümit Davala ile de yolların ayrılacağının planlandığı aktarıldı.

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi