Galatasaraylı Mariano’dan ayrılık sinyali

0

Galatasaray’ın sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Brezilyalı sağ beki Mariano, “Sözleşmemin son dönemlerinde olduğu için benimle iletişime geçmek isteyen takımlara açık kapı bıraktım.” dedi.


Fox Brasil’e konuşan Mariano,”Planım Brezilya’ya dönmek gerçekten geri dönmek istiyorum ailem de öyle. Bizim isteğimiz bu yönde.  Şu anda olduğum yerden keyif alıyorum. Son 10 maçta 5 asist yaptım ve bu Galatasaray’da geçirdiğim en iyi zaman dilimi. Dört yıl daha harika maçlar çıkarabilecek fiziksel seviyeye sahibim. Brezilya’da bazı kulüplerle görüştüm. Etik olmadığı için kulüp isimleri vermeyeceğim. Sözleşmemin son dönemlerinde olduğu için benimle iletişime geçmek isteyen takımlara açık kapı bıraktım.” dedi.

Devre arası transfer döneminde Flamengo ile daha önce görüştüğünü açıklayan Brezilyalı sağ bek,” Rafinha gelmeden önce bir teklif aldım. Flamengo’dan biri benimle temasa geçti. Sonrasında seçimlerinin Rafinha olduğunu belirttiler. ‘Ben de sorun değil Türkiye’de mutluyum’ dedim.” ifadelerini kullandı.

Galatasaray formasıyla toplam 99 maça çıkan Mariano, oynadığı karşılaşmalarda 2 gol 16 asistlik performans gösterdi.

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi