Reklam

Hangi kulüpler liglerin ertelenmesi talebinde bulundu?

0

Kulüpler Birliği Başkanı Mehmet Sepil, Süper Lig takımlarının başkanlarını arayarak, liglerin devam edip edilmemesiyle ilgili görüşlerini aldı.


Koronavirüs nedeniyle birçok ülkede profesyonel ligler ve karşılaşmalar iptal edilmeye devam ediyor. TFF’den yapılan açıklamada, müsabakaların Nisan ayına kadar seyircisiz oynanacağı ve iptal edilmeyeceği bildirilmişti.

Ajansspor’dan Salim Manav’ın haberine göre; Kulüpler Birliği Başkanı Mehmet Sepil, kulüp başkanlarını arayarak liglerin ertelenmesi konusunda görüşlerini aldı. Süper Lig’deki kulüp başkanlarının 15’i ligler ertelensin derken, 3 kulüp başkanı ise ertelenmemesinden yana Sepil’e görüş bildirirdi.

Reklam

Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal:”Dün gece bana bu konuda görüşüm soruldu. Ben de her karara uyacağımızı söyledim. Her karara saygı duyuyorum.”

Adil Gevrek: “Bizim bu konuda görüşümüz net. Ligler ertelensin”

Trabzonspor kulübü ise maçların oynanmaya devam etmesinden yana.

Cumhurbaşkanlğı Sözcüsü İbrahim Kalın, geçen hafta yaptığı açıklamada spor müsabakalarının Nisan ayı sonuna kadar seyircisiz oynanacağını bildirmişti.

Reklam

Diğer haberler

Reklam

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi