Hollywood ünlülerinin aile ve seks terapisti olarak bilinen Dr. Amie Harwick, eski erkek arkadaşı tarafından öldürüldü

0

ABD basınında yer alan haberlere göre, 39 yaşındaki Dr. Amie Harwick, Cumartesi günü sabaha karşı Los Angeles’taki evinde eski erkek arkadaşı Gareth Pursehouse ile tartışma yaşadı.


Bağrışmaların yaşanması üzerine çevredekiler polise haber verdi. Adrese gelen Los Angeles polisi, Harwick’i evinin balkonunda hareketsiz bir şekilde buldu. Kaldırıldığı hastanede hayatını kaybettiği öğrenilen Harwick’in kısa süre önce ayrıldığı Pursehouse için uzaklaştırma kararı aldırdığı, uzaklaştırma kararının süresinin ise olaydan yalnızca günler önce dolduğu öğrenildi.

Polis, görgü tanıklarının ifadesine dayanarak evden son çıkan kişinin Pursehouse olduğunu tespit etti ve cinayet şüphesiyle gözaltına aldı.

Foto: Cinemablend

Dr. Amie Harwick kimdir?

Kaliforniya Politeknik Üniversitesi’nde Psikoloji okuyan Harwick, Pepperdine Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji yüksek lisansı yaptı. İnsan Cinsiyeti doktorası ile İnsan Cinsellik İleri Araştırma Enstitüsü’nden mezun oldu.

Anksiyete, depresyon, cinsel istismar edilen gençler, çocuk seks suçluları, travmalı çocuklar, mahkeme zorunlu yetişkinleri, boşanma, cinsel kimlik sorunları, kronik ağrı, seks bağımlılığı, Bipolar bozukluk, yerinden edilmiş ergenler ve aile içi şiddet gibi konuları çalıştı ve çok sayıda makale yayınladı,

ABD’li ünlü komedyen Drew Carey’nin eski nişanlısı olan Harwick, özellikle Hollywood ünlülerine evlilik, aile, ve seks terapisi hizmetleri vermesiyle tanınıyordu.

 

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi