Reklam

Hülya Avşar’dan yeni açıklama: Sözlerimin sonuna kadar arkasındayım

0

Geçtiğimiz günlerde gezinti yaptığı sırada muhabirlerin sorularını yanıtlayan ünlü oyuncu Hülya Avşar, Murat Boz’un sokağa çıkma çağrısıyla ilgili yöneltilen sorulara “Murat Boz’un arkasındayım, yürüsün” yanıtını vermişti. Avşar, sosyal medyadan gelen tepkilerin ardından, “Sözlerimin sonuna kadar arkasındayım.” ifadelerini kullandı.


Oyuncu ve şarkıcı Hülya Avşar yaptığı gezinti sırasında muhabirlerin sorularını yanıtlamıştı. Ünlü oyuncu, Murat Boz’un sokağa çıkma çağrısıyla ilgili sorulan sorulara ise, “Murat Boz paylaşımını niye geri çekiyor ki? Sokağa çıkmak bana iyi geliyor. Murat Boz’un sonuna kadar arkasındayım, yürüsün. Yürüyüş yapmadığım zaman daha çok hasta olacağımı düşünüyorum.” şeklinde cevap vermişti.

Reklam

Çok sayıda kişi Avşar’ın bu ifadelerine sosyal medyadan tepki gösterdi. Hülya Avşar gelen tepkilere ise Twitter hesabından yayınladığı “Aa Twitter’da TT olmuşum. Okuduklarınızı değil, söylediklerimi iyi dinlediğiniz taktirde, sözlerimin sonuna kadar arkasındayım.Şimdi yine yürüyüş yapacağım. Tv’deki doktorların tavsiyelerini dinlemiş oluyorum. Kalabalık olmayan yerlerde yürüyüş yaparak, temiz hava alarak, geri kalan kısmı evde geçirerek, hayatıma devam ediyorum” sözleriyle yanıt verdi.

Reklam

Diğer haberler

Reklam

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi