İbrahim Kalın: “Unutmayalım: normalleşme, gevşeme değildir.”

0

Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün yaptığı açıklamalarında, korona virüs salgını ile mücadele döneminde alınan yeni kararları duyurdu. Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın alınan kararların ardından sosyal medya hesabından, “Adana, Diyarbakır, Mardin, Trabzon, Ordu, Denizli, Kahramanmaraş, Şanlıurfa ve Tekirdağ’da şehirlerarası giriş-çıkış sınırlandırması sona eriyor.Bu tedbirler normalleşme sürecinde atılan adımlardır. Fakat unutmayalım: normalleşme, gevşeme değildir.” ifadelerini kullandı.


Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, korona virüs ile mücadele döneminde alınan yeni kararları sosyal medya hesabından paylaştı. Kalın, “16-17-18-19 Mayıs tarihlerinde sokağa çıkma sınırlandırması uygulanacaktır. 18-19 Mayıs’ta bakkal, market, manav, kasap, fırın, tatlıcı gibi işletmeler ve online platformlar saat 10-16 arasında satış ve evlere servis için açık olacak.

Adana, Diyarbakır, Mardin, Trabzon, Ordu, Denizli, Kahramanmaraş, Şanlıurfa ve Tekirdağ’da şehirlerarası giriş-çıkış sınırlandırması sona eriyor. Bu tedbirler normalleşme sürecinde atılan adımlardır. Fakat unutmayalim: normalleşme, gevşeme değildir. Rehavet değil tedbir.” ifadelerini kullandı.

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi