İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: “Pazartesi, Salı sosyal mesafeye, alışveriş yoğunluğuna, caddelerde kalabalık olmamaya dikkat edelim.”

0

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu sosyal medya hesabından bu gece sona erecek olan sokağa çıkma yasağı ile ilgili uyarıda bulundu. Soylu, “Pazartesi, Salı sosyal mesafeye, alışveriş yoğunluğuna, caddelerde kalabalık olmamaya dikkat edelim.” ifadelerini kullandı.


Korona virüs tedbirleri kapmasında 30 büyükşehir ve Zonguldak ilinde geçerli olmak üzere 1 Mayıs saat 00.00’dan 3 Mayıs Pazar saat 24.00’a kadar vatandaşların sokağa çıkması yasaklanmıştı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yasağın bitmesine saatler kala sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Her sokak kısıtlaması sonrası günler önemlidir. Üç günlük tedbirimiz sonrası rehavete kapılmayalım. Pazartesi, Salı sosyal mesafeye, alışveriş yoğunluğuna, caddelerde kalabalık olmamaya dikkat edelim.” ifadelerini kullandı.

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi