Reklam

Instagram’da Yalın Konseri

0

Ünlü şarkıcı Yalın, korona virüs nedeniyle evlerinden çıkamayan hayranlarına Instagram üzerinden mini konserle moral verdi.


Geçtiğimiz günlerde dünyaca ünlü grup Coldplay, Amerikalı rapçi Lizzo gibi isimler de açtıkları canlı yayınlarla hayranlarına moral vermişti.

Reklam

Yalın yaptığı açıklamada “Hayalim bu fotoğraftaki gibi konser salonlarında kavuşup beraber şarkılar söylemekti. Ancak şu an durum bambaşka,hayaller ve umutlar bambaşka… Bu dönemi umarım sağlıkla ve çok fazla yıpranmadan atlatırız. Yoğun istek üzerine,dünyadan da harika örneklerin artmasıyla ben de Instagram’dan ilk canlı yayınımı yapmaya karar verdim! Bu gece 22:00 civarı sözleşelim. İstek şarkılarını lütfen yazın, elimden geldiğince çalıp söyleyeceğim” dedi.

 

Ünlü şarkıcı Yalın, Instagram’da açtığı canlı yayında 16 senedir şarkı söylediğini ama bunun hepsinden daha zor olduğunu ve çok heyecanlı olduğunu belirterek yaptığı mini konserde “Meleklerin sözü var” şarkısıyla başlayıp en sevilen “Zalim” şarkısıyla canlı yayınını sonlandırarak sevenlerinin gönlünü bir kez daha fethetti.

https://twitter.com/solarykinstaa/status/1240004237381287936?s=19

Reklam

Diğer haberler

Reklam

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi