İş Kıyafetinde Giviu Türkiye’nin Gururu Oldu

0

 Büyük bir marka haline gelen  Giviu iş kıyafetlerinden büyük bir marka oldu. İş kıyafetlerinden moda akımını yansıtan tasarımlarla dikkat çeken Giviu devri kapattı ve yeni bir devir açtı. Türkiye’nin en özel iş kıyafeti firması haline gelen marka bir kadın tarafından oluşturuldu. İş elbiselerinde bir başarı öyküsü adeta ortaya çıktı. Toptan iş elbiselerinde bir marka olan Giviu Sevcan Durmaz’ın başarısı sonucu ortaya çıkarılmış bir marka haline geldi. Sevcan Durmaz 15 yıllık tecrübesi ve İşmont’ta yer aldığı başarılı projelerle adından söz ettirdi. Daha sonra Aykut Tarakçıoğlu firmasında 4 yıl gayret gösterdi ve tasarım konusunda kendini geliştirdi. 

Kardelen Tekstil’de 2 yıl gelişim sağladıktan sonra kendi işinin patronu olmayı başardı. Bugün 17 kişilik ekibi ile büyük bir kapasite ile üretim gerçekleştiriyor.

İş elbiselerinden tasarım ekibi ile birlikte hareket eden Giviu şu anda yeni açmış olduğu Dudullu’daki dükkânına ile 30’a yakın kurumsal firmanın iş elbiselerini oluşturuyor ve tasarım hizmeti veriyor. Oluşturan ihracat kalitesinde ürünler ile Türkiye pazarında hizmet vermeye devam ediyor. Tırnaklarıyla kazıyarak bir yerlere gelen Sevcan Durmaz yetenek ve kabiliyet aynı zamanda işine bağlılığı ile bu noktaya kadar gelebildi.

Giviu Hedefini Yükseltiyor!

Giviu markasının yöneticisi olan Sevcan Durmaz pek çok sektör için iş elbisesi ve tasarım ürünleri oluşturuyor. Endüstri sağlık, havayolları, temizlik, güvenlik gibi pek çok sektöre iş elbisesine ihtiyaç duyulması halinde Sevcan Durmaz bugüne kadar elde etmiş olduğu başarılı ürünler ile muhteşem sonuçlar elde ediyor. Giviu markasının tasarımcısı olan Sevcan Durmaz kurmuş olduğu dükkânı ile 30’un üzerinde marka için iş elbisesi tasarımı oluşturuyor. Bu ürünler firmalar tarafından büyük beğeni topluyor. Sevcan Durmaz bu büyük başarıyı elde ederken müşteri taleplerini de dikkate alıyor. Müşteriler tarafından gelen özel talepleri baz alarak tasarımlar oluşturuyor. Bu tasarımlar arasından seçim yapan müşteriler hangi ürünün firmalarını daha iyi yansıtacak mı ve daha kullanışlı olacağını değerlendirerek sipariş oluşturabiliyorlar. Toptan iş elbisesi tasarımı bu şekilde oluşturuluyor. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi