İspanya, korona virüs vaka sayısında İtalya’yı geçti

0

Korona virüs salgınından dolayı en çok can kaybı veren ülke olan İtalya, son 24 saatte 681 can kaybı yaşandığını ve 24 bin 632 kişiye virüs bulaştığını açıkladı. İspanya, vaka sayısında İtalya’yı geride bırakarak 124 bin 736 kişinin korona virüsüne yakalandığını açıkladı.


Dünyanın ortak sorunu haline gelen korona virüs salgını, insanların hayatlarını tehdit etmeye devam ediyor. Korona virüs salgınından dolayı en çok can kaybı veren ülke olan İtalya, son açıklanan verilere göre son 24 saatte 681 can kaybı yaşandığını, toplam 24 bin 632 kişinin virüse yakalandığını iyileşen hasta sayısının ise 20 bin 996 olduğu bildirildi.

Korona virüs salgınından dolayı zor günler geçiren diğer bir ülke olan İspanya ise, vaka sayısında İtalya’yı geride bıraktı. Açıklanan son verilere göre, İspanya’da 124 bin 736 kişinin korona virüse yakalandığı, 11 bin 744 kişinin hayatını kaybettiği, iyileşen hasta sayısının ise 34 bin 219 olduğu duyuruldu.

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi