Reklam

Kaan Yıldırım kıskandı! Hadise videosunu kaldırdı

0

Oyuncu Kaan Yıldırım’la aşk yaşayan Hadise, sevgilisi kıskanınca sosyal medya hesabında temizlik yaptı. Hadise, sosyal medyada 15 milyon kişi tarafından  izlenen dans videosunu, Kaan Yıldırım’ın isteği üzerine kaldırdı.

Ünlü şarkıcı Hadise ile oyuncu Kaan Yıldırım, geçtiğimiz ay aşk yaşamaya başlamıştı. Aşklarıyla magazin gündemine bomba gibi düşen ikiliden Kaan Yıldırım, Hadise’nin sosyal medya hesabından cesur paylaşımlarına ilk müdahalesini yaptı. Hadise ise sevgilisinin isteğini geri çevirmedi.

Reklam

İkili geçtiğimiz günlerde aralarında sorun çıktığı iddialarının ardından aşk haberlerine dair etiketlendikleri tüm gönderileri İnstagram hesaplarından kaldırmıştı. Şimdi ise Hadise, oyuncu sevgilisi Kaan Yıldırım’ın kıskançlığı nedeniyle instagram hesabından mayolu sahne kıyafetiyle Reynmen’in şarkısı eşliğinde dans ettiği videosunu sildi.

Aşkını ilan etmişti

Geçtiğimiz günlerde Boğaz’da yürüyüş yaparken görüntülenen Hadise, muhabirlerin Kaan Yıldırım ile ilgili sorularına “Hava çok güzel, mutluyuz” şeklinde cevap vermişti.

Reklam

Diğer haberler

Reklam

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi