Kadir Şeker’in korumaya çalıştığı kadından tepki çeken açıklamalar: “19 suç kaydı olması, bir insanı kötü yapmaz.”

0

Konya’da sevgilisi Ayşe D.’ye şiddet uyguladığı için Özgür Duran’ı engellemek isterken öldüren Kadir Şeker’in davası devam ederken,  Ayşe D.’nin yaptığı açıklamalar sosyal medyadan tepki çekti. Ayşe D., “Bir insanı geçmişiyle yargılamamak gerekir. 19 suç kaydı olması, bir insanı kötü yapmaz.” dedi.

Konya’da gerçekleşen olayda tutuklanan Şeker’in avukatı mahkemeye dilekçe vererek tahliye kararı almasını istedi. Ayşe D.ve sevgilisi Özgür Duran arasında geçen tartışmaya müdahale ettiği sırada Duran’ı bıçaklayan Kadir Şeker’in yargılanma süreci hala devam ediyor.

“Ortada bıçaklamayı gerektirecek bir durum yoktu”

Ayşe D., Duran’ın olay günü alkollü olduğunu belirtirken, “Tartışıyorduk, beni dövmüyordu.İsmini sonradan öğrendiğimiz Kadir yanımıza geldi. Beni dövdüğünü düşünmüş ama Özgür bana vurmuyordu. Ortada bıçaklamayı gerektirecek bir durum yoktu. Karı-koca arasında yaşanabilecek bir tartışmaydı bizim ki. Özgür ile çok güzel günlerimiz oldu. Bir insanı geçmişiyle yargılamamak gerekir. 19 suç kaydı olması, bir insanı kötü yapmaz.” diye konuştu.

Ölen Özgür Duran’ın sevgilisi Ayşe D.’nin ifadeleri sosyal medyada tepkiye neden oldu.

Diğer haberler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacıyla çerezlerden faydalanıyoruz. Daha fazla bilgi için kullanım sözleşmesi ve gizlilik politikasını okuyabilirsiniz. Tamam Daha Fazla Bilgi